Inspiracje miesiąca - styczeń


Początek roku - okres karnawału i dla części z moich młodszych czytelników ferie zimowe. 
Tymi dwoma tematami inspirował mnie będzie styczeń.

Karnawał

Pewnie część z Was już główkuje jak wykonać stój na bal przebierańców, który zaplanowała sobie Wasza pociecha. Jak pewnie wiecie, sama projektuję dla siebie stroje konwentowe - byłam już Wysłannikiem z Krypty 13 z Fallouta, Członkiem Wielkich Chanów z Fallout:New Vegas i Leeloo Dallas z Piątego Elementu. Również na tegoroczny Pyrkon będę robić strój, ale kim będę, to na razie jest to tajemnica. W każdym razie, do czego zmierzam - nieważne jak bardzo skomplikowany jest strój, który wymyślił Wasz potomek na bal przebierańców, uderzajcie do lumpeksów, wiele razy przekonałam się, że tam można znaleźć dosłownie wszystko, czego Wam potrzeba. Samodzielne zrobienie z dzieckiem stroju na pewno będzie okazją do zabawy i śmiechu.

Przedstawiam garść pomysłów na przebrania dla dzieci i akcesoria karnawałowe, które bardzo mi się spodobały. Wszystkie pochodzą z dwóch świetnych stronek, gdzie możecie znaleźć mnóstwo inspiracji na kostiumy, nie tylko dla dzieci (tu zwracam się do miłośników Cosplayu) - Coolest Homemade Costumes i Costume Works.

 Ferie zimowe

Choć u mnie w mieście, prócz temperatur i lekkich opadów śniegu nic nie wskazuje na to, że zima ma zamiar dać o sobie znać w najpiękniejszy możliwy sposób, temat zimy można wpleść w zabawę z dziećmi podczas ferii. Nie wszystkich stać, aby wysłać pociechę na zimowisko, ale to nie znaczy, że takie ferie nie mogą stać się niezapomniane. Poniżej garść inspiracji z Pinteresta.1 komentarz:

.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...