Witajcie w Nowym Roku!

Witajcie w Nowym Roku! 

Czas nowych pomysłów, postanowień - nowy początek dla każdego z nas. Moje postanowienie noworoczne? Rozwój bloga, aby żył nie tylko moimi tutorialami, ale też tym, co inspiruje mnie na codzień. W tym roku postanowiłam nieco wzbogacić treść 100zrobtosam o kilka cyklów tematycznych, które przedstawiam Wam poniżej:

1. Inspiracje miesiąca - posty będą pojawiać się pierwszego dnia każdego miesiąca, będzie to zbiór obrazków tematycznych i inspiracji DIY związanych z danym miesiącem. Dekoracje stołu i wnętrza, ciekawe kompozycje i pomysły DIY, które mnie urzekły i zainspirowały - to tutaj je znajdziecie.

2. Idziemy na zakupy! - w tych postach będę zamieszczać informacje o aktualnych promocjach i wyprzedażach w sklepach związanych z dekoracją wnętrz i wyposażeniem domu, ciekawych produktach, które mają pojawić się w sieciówkach, wybór produktów, które podbiły moje serce i na pewno dodam je do mojej wishlisty. Posty z tego cyklu będą się pojawiać w miarę potrzeby, gdy natknę się na ciekawe promocje lub produkty.

3. A może w kolorze...  - tutaj pokażę inspiracje kolorystyczne związane z wystrojem wnętrza, kolorowe dodatki, interesujące zestawienia barw - może znajdziecie coś dla siebie? Posty z tego cyklu będą pojawiać się w połowie miesiąca i prezentować konkretny kolor/zestawienie barw.

Powyższe cykle zostały zainspirowane tym, że powoli, malutkimi kroczkami szykuję się do pierwszej przeprowadzki i urządzania pierwszego własnego mieszkania, chciałabym zebrać pomysły na jego urządzenie, a może przy okazji pomogę tym, którzy są na podobnym etapie życia?

Mam nadzieję, że nowe cykle spodobają się Wam i będę z powodzeniem realizować moje noworoczne postanowienie. 

1 komentarz:

  1. Inspiracje miesiąca brzmią ciekawie :)! Idziemy na zakupy! również bardzo interesujące, no i bez wątpliwości przydatne :).

    OdpowiedzUsuń

.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...