O mnie


"If you want something done, do it yourself"
        (Piąty Element; 1997)                                                                   
Dolby, czyli Ania Saja

Agentka o stu twarzach, z której każda z innej beczki. Na codzień księguję, a po godzinach chwytam za młotki, pędzle i nożyce i wpadam w twórczy szał. 

Majsterkowiczka od lat dziecinnych, kiedy to najczęstszym używanym przeze mnie zwrotem było butne "JA SIAMA!". Kreatywna aż do bólu, absolwentka finansów i rachunkowości UMK, lat 25, oszczędna do potęgi n. Pracowita i ambitna - w życiu zawodowym i prywatnym lubię wyzwania i przyjmuję je z błyskiem w oku. Inspiracji szukam w sklepach z dekoracją wnętrz, nieustannie marzę o własnym M. 

Uwielbiam wycieczki piesze, lata 50, styl pin-up, musicale i swing. Tutoriale tworzę przy muzyce Nat King Cole'a i Louisa Armstronga. Fascynuje mnie styl post-apo i opuszczone budynki, które lubię eksplorować i fotografować. Miłośniczka fantastyki, bywalczyni konwentów, cosplayerka-amatorka, wkręcona w erpegi.

Choć rysować nie potrafię, na szczęście wsparciem jest dla mnie siostra - Zuza, która jest autorem wszelkich grafik i szablonów autorskich zamieszczanych na blogu.

Na blogu staram się pokazać jak prosto można zrobić coś z niczego.
Czy mi to wychodzi, oceńcie sami ;)

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza